headerBW

KONKURS "Wejdź w kadr"

W trakcie naszych spotkań DKFONLINE zobacz na ekranie stopklatkę z omawianego filmu i pokaż ją na nowo z Twoim udziałem!

Tak zaaranżowane zdjęcie wyślij za pomocą poniższego formularza. Najciekawsze zdjęcia opublikujemy na żywo w trakcie spotkań, a także na naszym profilu na FB.

Premiujemy pomysłowość i niekonwencjonalne podejście do tematu. Dajcie upust swojej kreatywności! Obudźcie w sobie aktorskie powołanie. Kto wie, może to początek filmowej przygody?

Zwycięzca konkursu zostanie ogłoszony przez bohatera ostatniego – wrześniowego odcinka. Nagroda to kadr z jednego z kultowych polskich filmów oprawiony w taki sposób, aby przypominał taśmę filmową.

Poza nagrodą główną szykujemy filmowe atrakcje dla najodważniejszych!

Powodzenia!

Twoje zgłoszenie

GWARANTUJEMY BEZPIECZEŃSTWO TWOICH DANYCH OSOBOWYCH. ORGANIZATOR AKCJI PROMOCYJNEJ WDROŻYŁ ODPOWIEDNIE ŚRODKI TECHNICZNE I ORGANIZACYJNE, ABY PRZETWARZANIE DANYCH OSOBOWYCH JEJ UCZESTNIKÓW ODBYWAŁO SIĘ ZGODNIE Z POWSZECHNIE OBOWIĄZUJĄCYMI PRZEPISAMI PRAWA, W TYM ZGODNIE ROZPORZĄDZENIEM PARLAMENTU EUROPEJSKIEGO I RADY (UE) 2016/679 Z DNIA 27 KWIETNIA 2016 R. W SPRAWIE OCHRONY OSÓB FIZYCZNYCH W ZWIĄZKU Z PRZETWARZANIEM DANYCH OSOBOWYCH I W SPRAWIE SWOBODNEGO PRZEPŁYWU TAKICH DANYCH ORAZ UCHYLENIA DYREKTYWY 95/46/WE (TZW. „RODO”). DANE OSOBOWE UCZESTNIKÓW AKCJI PROMOCYJNEJ SĄ NIEZBĘDNE ORGANIZATOROWI AKCJI JEDYNIE W CELU JEJ PRZEPROWADZENIA.